Wynajem samochodów w 4T Rent Car na terenie miasta Tychy i okolice

Tychy to liczące 130 tys. mieszkańców miasto na prawach powiatu w województwie śląskim. Leżą w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Od północy graniczą z Katowicami, od południa z Kobiórem, od zachodu z Mikołowem i Wyrami, a od wschodu z Lędzinami i Bieruniem. To ważny ośrodek przemysłowy. Na terenie miasta znajduje się podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Znajdują się tutaj m in. zakłady motoryzacyjne koncernu Fiat czy GM. Miasto znane jest z browaru - Tyskie Browary Książęce. To najstarszy nieprzerwanie działający browar w Polsce. Na jego terenie istnieje również Tyskie Muzeum Piwowarstwa. Niezależnie od tego, z jakiego powodu odwiedzisz to śląskie miasto, w załatwieniu wszelkich spraw pomoże Ci skorzystanie z usług taniej wypożyczalni samochodów osobowych 4T Rent Car działającej m.in. w Tychach.

Zapewnij sobie bezpieczną podróż z flotą od 4T Rent Car

Jesteśmy wypożyczalnią aut osobowych, która swoje usługi świadczy w Tychach i okolicznych miejscowościach województwa śląskiego. Umożliwiamy klientom tani wynajem samochodów z odbiorem w wybranym przez siebie miejscu. Nasza flota to pojazdy osobowe różnych marek. Gwarantujemy, że każdy z Państwa znajdzie auto odpowiednie do swoich możliwości finansowych. Dla naszych klientów staramy się maksymalnie uprościć proces wynajmu samochodu, dlatego ograniczyliśmy konieczne formalności do minimum.

Dzięki naszym pojazdom bez problemu załatwisz wszystkie sprawy zarówno w okolicach Tychów, jak i bardziej odległych terenach. Przez miasto przebiega droga ekspresowa S1 oraz DK1, dzięki czemu jest ono dobrze skomunikowane z Katowicami i najważniejszymi autostradami A4 i A1. Samochód na wynajem z 4T Rent Car odbierzesz na lotnisku w Pyrzowicach, ale także w dowolnym miejscu na terenie miasta Tychy.

Wypożyczalnia samochodów z możliwością bezgotówkowego wynajmu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas poruszania się po drodze nie wszystko musi iść po naszej myśli. Dlatego dzięki współpracy z różnymi podmiotami osobom poszkodowanym w zdarzeniach drogowych jesteśmy w stanie zagwarantować bezgotówkowy wynajem aut m.in. na terenie miasta Tychy. Naszym klientom umożliwiamy również uiszczenie opłaty za wypożyczenie samochodu przelewem, gotówką lub za pomocą karty kredytowej. Wszystkie nasze pojazdy objęte są gwarancją i pełnym pakietem ubezpieczeń. 

 

Skontaktuj się z nami:
 
kontakt@4t-rentcar.pl
+48 663 750 000