Gliwice są 180-tysięcznym miastem położonym w województwie śląskim. Należą do najstarszych ośrodków miejskich Górnego Śląska. Gliwice uważane są za ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i uniwersytecki. To właśnie tutaj swoją siedzibę ma Politechnika Śląska - jedna z najlepszych uczelni technicznych Polski. Miasto może pochwalić się również bogatą bazą noclegową, dlatego dobrą decyzją jest zatrzymanie się w nim niezależnie od tego, czy podróżujesz do Gliwic w celach turystycznych, czy biznesowych. W załatwieniu wszystkich potrzebnych spraw i odwiedzeniu okolicznych terenów pomoże Ci wynajem samochodów osobowych w naszej wypożyczalni aut osobowych w Gliwicach.

Wynajem samochodu w Gliwicach - gwarancja wygody w podróży


Rozważasz wynajem samochodu? Interesuje Cię wypożyczalnia samochodów w Gliwicach tanio udostępniająca pojazdy? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! 4T Rent a Car to sprawdzona wypożyczalnia aut osobowych działająca w Gliwicach i na terenie innych miast. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom nowoczesną flotę pojazdów w stanie technicznym niebudzącym żadnych zastrzeżeń. Wszystkie nasze samochody osobowe posiadają pełen zakres ubezpieczeń i są objęte gwarancją. W naszym działaniu w zakresie profesjonalnego wynajmu auta w Gliwicach skupiamy się na ograniczeniu formalności do niezbędnego minimum. Działamy głównie na terenie Śląska. Samochód podstawiamy pod wybrane przez klienta miejsce. Jeśli poszukujesz taniej wypożyczalni samochodów osobowych w Gliwicach, to oferta naszej firmy powinna Cię zainteresować.

Komfortowy dojazd w różne rejony kraju


Gliwice są bardzo dobrze skomunikowane z innymi miastami aglomeracji. To właśnie tu krzyżują się autostrady A1 i A4. Dzięki wypożyczeniu samochodu szybko będziesz mógł dojechać do Wrocławia, Krakowa czy Berlina (autostrada A4). Z kolei sąsiedztwo autostrady A1 pozwoli Ci na szybki dojazd do Łodzi, Warszawy, Wiednia czy na południe Brna. Oferujemy wynajem aut osobowych dla klientów indywidualnych, firm i organizacji z Gliwic i nie tylko. Jeśli Twoja praca wymaga od Ciebie częstego przemieszczania się w celach biznesowych, to nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia. Dzięki wypożyczalni samochodów 4T Rent a Car, która swoim obszarem działalności obejmuje Gliwice, tanio i szybko wynajmiesz auto. Dzięki bardzo dobremu skomunikowaniu z portem lotniczym Pyrzowice po wypożyczeniu samochodu z Gliwic już w 30 minut dostaniesz się na lotnisko. Stawiamy naszego klienta na pierwszym miejscu. Nasza tania wypożyczalnia samochodów osobowych w Gliwicach umożliwia zrealizowanie płatności za wynajem samochodu w formie gotówki, przelewem lub kartą kredytową. Wystawiamy również faktury VAT. Masz dodatkowe pytania dotyczące wypożyczenia auta w Gliwicach, Katowicach lub innej miejscowości na Śląsku? Zapraszamy do kontaktu z doradcami 4T Rent a Car w Gliwicach!

 

Skontaktuj się z nami:
 
kontakt@4t-rentcar.pl
+48 663 750 000