Wypożycz samochód w 4T Rent a Car na terenie Zabrza

 

Zabrze to miasto na prawach powiatu w województwie śląskim liczące 170 tys. mieszkańców. Znajduje się w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. W Zabrzu znaleźć można wiele zabytkowych obiektów (głównie z przełomu XIX i XX wieku), takich jak stare kamienice w centrum miasta, osiedla robotnicze, obiekty sakralne itp. Warto zwiedzić Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Co ciekawe do 1922 roku Zabrze było wsią („największą wsią Europy”) o tyle nietypową, że zamieszkaną przez 60 tys. ludzi, posiadającą wiele fabryk, szpital, 2 szkoły średnie, 3 dworce kolejowe, elektrownie, gazownie czy tramwaj elektryczny. Zabrze posiada bogatą ofertę noclegową, można zatrzymać się tutaj, planując pobyt na Śląsku. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane ze wszystkimi miastami aglomeracji. Przemieszczanie się pomiędzy nimi będzie łatwiejsze, jeśli skorzystasz z oferty naszej wypożyczalni samochodów w Zabrzu. 

 

Zapewnij sobie komfortowy dojazd w dowolne miejsce Zabrza!

 

Korzystając z wynajmu samochodu w 4t-rentcar.pl, łatwo możesz załatwić wszystkie sprawy w okolicy. Swobodnie i szybko dojedziesz do Wrocławia, Krakowa czy Berlina (autostrada A4), a sąsiedztwo autostrady A1 pozwoli na szybki dojazd do Łodzi, Warszawy, Wiednia czy na południe Brna. Zabrze jest bardzo dobrze skomunikowane z Portem Lotniczym w Pyrzowicach, dzięki skorzystaniu z oferty wypożyczalni samochodów 4t-rentcar.pl, podróż samochodem zajmie ok. 25 minut (ok. 30 km od lotniska). Samochód wypożyczysz na lotnisku w Pyrzowicach, ale także w dowolnym miejscu na terenie miasta Zabrze. 

 

Sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Zabrzu? Zaufaj 4T Rent a Car!

 

Działamy na rynku już od 1998 roku. Jesteśmy wypożyczalnią samochodów osobowych działającą na terenie Zabrza i innych śląskich miast. Umożliwiamy odbiór auta w wybranej przez klienta lokalizacji. Nasza flota to nowoczesne pojazdy różnych marek. Wszystkie oferowane przez nas samochody mają aktualne badania techniczne i są w pełni ubezpieczone. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm i organizacji. Przy współpracy z różnymi podmiotami świadczymy usługi bezgotówkowego najmu auta dla osób poszkodowanych w kolizjach drogowych lub wypadkach. Potrzebujesz faktury VAT? Nie ma problemu - wystawimy ją. Istnieje możliwość zrealizowania płatności gotówką, przelewem oraz kartą kredytową. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni samochodów! Zapewniamy konkurencyjne ceny przy minimum formalności. 

Skontaktuj się z nami:
 
kontakt@4t-rentcar.pl
+48 663 750 000