Wypożyczalnia samochodów 4T Rent Car na terenie Chorzowa.

Chorzów to miasto, które zamieszkuje blisko 110 tys. mieszkańców. Położone jest w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej. Znajduje się w centrum Metropolii Górnośląsko -Zagłębiowskiej. Jest to lokalny ośrodek kulturalny i gospodarczy. Miasto sąsiaduje z Katowicami, Rudą Śląską, Bytomiem, Piekarami Śląskimi, Siemianowicami i Świętochłowicami. Przez Chorzów przepływa potok Rawa (w całości w podziemnym kolektorze). Miasto znane jest ze Stadionu Śląskiego (który znajduje się na terenie Parku), Parku Kultury (WPKiW) z licznymi atrakcjami jak ZOO, Wesołe Miasteczko, kolejka wąskotorowa, kolejka linowa „ELKA” czy Śląskie Planetarium. Chorzów posiada bogatą ofertę noclegową, dlatego bez problemu można zatrzymać się w tym mieście, planując pobyt na Śląsku. W swobodnym zwiedzaniu i załatwianiu wszystkich istotnych spraw pomocna okaże się wypożyczalnia samochodów 4T Rent Car, działająca w Chorzowie. 

Wypożyczalnia samochodów 4T Rent Car — działamy dla Chorzowa i okolic 

Chorzów jest bardzo dobrze skomunikowany ze wszystkimi miastami aglomeracji. Korzystając z wynajmu samochodu w 4t-rentcar.pl, łatwo możesz załatwić wszystkie sprawy w okolicy, także łatwo i szybko można dojedziesz stąd do Wrocławia, Krakowa czy Berlina (autostrada A4). Z kolei sąsiedztwo autostrady A1 pozwoli na szybki dojazd do Łodzi, Warszawy czy na południe Brna i Wiednia. Chorzów jest bardzo dobrze skomunikowany z Portem Lotniczym w Pyrzowicach. Dzięki wypożyczalni samochodów w Chorzowie podróż zajmie Ci ok. 25 minut (ok. 25 km od lotniska). Umożliwiamy odbiór pojazdu na lotnisku w Pyrzowicach, ale także w dowolnym miejscu na terenie miasta Chorzów. 

Nasza wypożyczalnia samochodów stawia sobie za cel zapewnienie klientom usług najwyższej jakości. Posiadamy nowoczesną flotę w świetnym stanie technicznym i wizualnym. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy są ubezpieczone i objęte gwarancją. Dla wygody naszych klientów umożliwiamy płatność w formie gotówki, kartą kredytową lub przelewem. Na życzenie wystawiamy również fakturę VAT. 

 

Skontaktuj się z nami:
 
kontakt@4t-rentcar.pl
+48 663 750 000