Wystarczy kilka prostych kroków, aby cieszyć się wymarzonym autem! Wypożyczalnia samochodów 4T-RentCar działa również w Tarnowskich Górach oraz okolicznych miejscowościach. Punktualność, elastyczność i bogata flota nowoczesnych pojazdów — to te cechy sprawiły, że zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu i wybieraj spośród dziesiątek dostępnych modeli. Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych zapewnia również ogromne możliwości w zakresie charakteru samego wynajmu — przekonaj się!
 

Wypożyczalnia samochodów — Tarnowskie Góry i okolice

 
Nieustannie pracujemy nad rozbudową naszej sieci punktów wynajmu, czego przejawem są nowe obszary działalności naszej wypożyczalni samochodów. Tarnowskie Góry zlokalizowane są na północnym końcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Leżą one na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 11 oraz 78, co pozwala na sprawny dojazd do miejscowości wchodzących w skład aglomeracji katowickiej, a w kierunku północnym do Lublińca, Ostrowa Wielkopolskiego czy też Poznania. Port lotniczy Katowice-Pyrzowice oddalony jest o około 20 km.
 
Nasza oferta obejmuje krótko- oraz długoterminowy wynajem. Opcja krótkoterminowa to doskonałe rozwiązanie na dojazd w obrębie aglomeracji śląskiej — na przykład w ramach obowiązków służbowych — natomiast kilkudniowy wynajem świetnie sprawdzi się w przypadku wyjazdów do centralnej lub północnej części kraju. Obszerna flota pojazdów pozwala również na precyzyjne dostosowanie modelu i klasy auta do indywidualnych potrzeb i preferencji. Oferta naszej wypożyczalni samochodów działającej w Tarnowskich Górach obejmuje zarówno kompaktowe i zwinne hatchbacki oraz pojemne kombi, a także niezwykle wygodne sedany oraz nowoczesne miejskie SUV-y — Wybór należy do Ciebie!
 

Zaufaj doświadczeniu — wypożyczalnia samochodów 4T-RentCar

 
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty! Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje elastyczne warunki wynajmu, a rozbudowana sieć punktów odbioru auta, bogaty wybór modeli oraz kompleksowe wsparcie naszych doradców to dodatkowe atuty, które decydują o Twoim komforcie. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm i organizacji. Wystawiamy fakturę VAT. Nasza wypożyczalnia samochodów umożliwia swoim klientom płatność gotówką, kartą lub w formie przelewu. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami:
 
kontakt@4t-rentcar.pl
+48 663 750 000