Wypożycz samochód w 4t-rentcar.pl na terenie Świętochłowic.

Świętochłowice to blisko 50 tys. miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, znajduje się w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Leży nad Rawą w południowej części Wyżyny Śląskiej (Wyżynie Katowickiej). Jest to 3 pod względem gęstości zaludnienia miasto w Polsce, a przy tym najmniejsze z miast na prawach powiatu pod względem zajmowanej powierzchni (13,31km2). Miasto sąsiaduje z Chorzowem, Rudą Śląską, Bytomiem. Jak większość miast w GOP intensywny rozwój miasto Świętochłowice zawdzięcza przemysłowi ciężkiemu, głównie przemysł górniczy i hutniczy. Obecnie w wyniku procesu restrukturyzacji kopalnie węgla kamiennego zostały zlikwidowane.

Na terenie Świętochłowic funkcjonuje jeszcze 1 huta (dawna Florian). Miasto
Świętochłowice posiada bogatą ofertę noclegową, można zatrzymać się w tym mieście planując pobyt na Śląsku. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane ze wszystkimi miastami aglomeracji. Dojazd do Katowic czy Gliwic Drogową Trasą Średnicową (DTŚ) zajmuje około10 minut. Korzystając z wynajmu samochodu w 4t-rentcar.pl łatwo możesz załatwić wszystkie sprawy w okolicy, także łatwo i szybko można dojechać do Wrocławia, Krakowa czy Berlina (autostrada A4), ale także sąsiedztwo autostrady A1 pozwoli nam szybko dojechać do Łodzi, Warszawy czy na południe Brna, Wiednia.

Świętochłowice są bardzo dobrze skomunikowane z Portem Lotniczym w Pyrzowicach, dzięki wypożyczeniu samochodu w
4t-rentcar.pl podróż samochodem zajmie nam ok. 30 minut (ok. 30 km od lotniska). Samochód w 4t-rentcar wypożyczysz na lotnisku w Pyrzowicach, ale także w dowolnym miejscu na terenie miasta Świętochłowice.Skontaktuj się z nami:
 
kontakt@4t-rentcar.pl
+48 663 750 000