Katowice to miasto położone w województwie śląskim. Jest to stolica Górnego Śląska sąsiadująca z takimi miastami jak: Chorzów, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy i Ruda Śląska. Katowice są ważnym ośrodkiem gospodarczym w Polsce. Działa tu Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, kilka parków przemysłowych i technologicznych. W mieście tym odbywają się często targi branżowe o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Na terenie Katowic znajduje się wiele zabytków i ciekawych budynków architektonicznych, takich jak hala widowiskowo-sportowa Spodek czy budynek NOSPR. Planujesz odwiedzić okoliczne miejscowości? A może wybierasz się w dalszą trasę? Niezależnie od celu Twojej podróży, wypożyczalnia samochodów osobowych 4T Rent a Car w Katowicach jest w stanie zaoferować Ci wynajem pojazdów różnych marek w atrakcyjnych cenach. 

Szybkie i sprawne wypożyczenie samochodu w Katowicach


Jesteśmy wypożyczalnią oferującą tani wynajem samochodów osobowych w Katowicach i innych miastach. Jesteśmy sprawdzoną i stabilną firmą działającą na rynku od 1998 roku. Wszystkie oferowane przez naszą wypożyczalnię pojazdy są w świetnym stanie technicznym i mają pełne ubezpieczenie. Na życzenie każdego klienta korzystającego w naszym oddziale w Katowicach z wynajmu auta wystawiamy faktury VAT, oferujemy także płatność gotówką, przelewem lub kartą kredytową. Zależy nam na wygodnej i szybkiej transakcji, dlatego ograniczamy formalności do niezbędnego minimum. Głównym obszarem naszej działalności jest Śląsk. Samochód, na którego wynajem się zdecydujesz, zostanie podstawiony w wybrane przez Ciebie miejsce. Na naszą flotę składają się różne modele pojazdów, dlatego każdy klient znajdzie ten odpowiedni do swoich potrzeb.

Wypożyczenie samochodu w Katowicach gwarancją wygodnej podróży 


Położenie Katowic umożliwia dogodne przemieszczanie się samochodem na wynajem z Katowic w różne rejony Polski. Miasto to znajduje się na skrzyżowaniu szeregu drogowych szlaków komunikacyjnych. Korzystając z oferty naszej wypożyczalni aut osobowych na terenie Katowic nie tylko z łatwością załatwisz wszystkie sprawy w okolicy, ale także łatwo dojedziesz do Wrocławia, Krakowa czy Berlina. Sąsiedztwo autostrady A1 pozwoli Ci również na szybki dojazd do Łodzi, Warszawy czy Wiednia. Potrzebujesz transportu z lub na lotnisko w Pyrzowicach? Wynajem samochodu to najwygodniejsze rozwiązanie. Katowice są bardzo dobrze skomunikowane z portem lotniczym. Dzięki wynajmowi samochodu w Katowicach jesteś w stanie tanio i szybko dostać się na lotnisko. Przylatujesz wkrótce do portu lotniczego Pyrzowice? Skorzystaj z taniej wypożyczalni samochodów osobowych w Katowicach i wyjedź autem z lotniska!

 

Korzystne cenowo auto na wynajem w Katowicach z i na lotnisko

 

Wypożyczalnia aut osobowych 4T Rent a Car oferuje zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Wynajem samochodu w Katowicach na lotnisku to tanie i wygodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pojazdu na pewien okres, np. podczas wakacji lub podróży służbowej.


Lądujesz na lotnisku w Katowicach i nie masz tu auta? Skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni oznacza brak konieczności posiadania na miejscu prywatnych samochodów. Jeśli chcesz używać pojazdu podczas dalszej podróży, auto wynajem na katowickim lotnisku będzie najlepszą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wynajem samochodu jest niezwykle wygodny, ponieważ pojazdy są dostępne bezpośrednio po przylocie, co pozwoli Ci natychmiast kontynuować podróżowanie bez zbędnego tracenia czasu na oczekiwanie na środek transportu.


Niewątpliwą zaletą wypożyczenia samochodu jest to, że w naszej auto wypożyczalni w Katowicach wybierzesz model, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom, na przykład, jeśli potrzebujesz dużego gabarytu dla rodziny albo wersji z automatyczną skrzynią biegów. Wynajem samochodu z lotniska w Katowicach da Tobie i Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Wypożyczalnia samochodów gwarantuje, że będziesz mieć dostęp do w pełni sprawnego pojazdu podczas Waszej podróży.


Tani wynajem samochodów osobowych w Katowicach na lotnisku oznacza również oszczędność pieniędzy - skorzystanie z oferty wypożyczalni samochodu z Katowic może być przystępniejsze cenowo niż zdecydowanie się na inne formy transportu, takie jak taksówki lub komunikacja miejska, szczególnie jeśli planujesz dłuższe wyjazdy lub jeżeli Twoja rodzina czy też grupa znajomych podróżują razem.


Wynajem auta w Katowicach na lotnisku pozwala Ci również na elastyczność i swobodę podróżowania - możesz zwiedzać okolice według własnego planu i nie musisz się dostosowywać do godzin odjazdów autobusów czy pociągów.


Dodatkowo nie musisz się też martwić o utrzymanie pojazdu - kiedy wynajmujesz go z naszej wypożyczalni samochodów obsługującej m.in. lotnisko w Katowicach, nie dotyczy Cię jego serwisowanie ani naprawy, ponieważ wszystkim tym zajmujemy się my. Wynajem samochodów z i na lotnisko Katowice Pyrzowice z 4T Rent a Car naprawdę się opłaca!

Wynajem auta w Katowicach dla poszkodowanych w wypadkach drogowych


Oferowany przez nas wynajem aut osobowych kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla firm i różnych organizacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na drodze może dojść do niespodziewanych wypadków lub stłuczek. Dlatego przy współpracy z różnymi podmiotami jesteśmy w stanie umożliwić bezgotówkowy wynajem pojazdów z Katowic dla osób poszkodowanych w wypadkach lub kolizjach drogowych. Szukasz niezawodnej i taniej wypożyczalni samochodów w Katowicach lub innych śląskich miastach? Skorzystaj z oferty 4T Rent a Car i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem jazdy dzięki naszym samochodom na wynajem bezpośrednio z Katowic. Zapraszamy do kontaktu!

 

Skontaktuj się z nami:
 
kontakt@4t-rentcar.pl
+48 663 750 000