Katowice to miasto położone w województwie śląskim. Jest to stolica Górnego Śląska sąsiadująca z takimi miastami jak: Chorzów, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy i Ruda Śląska. Katowice są ważnym ośrodkiem gospodarczym w Polsce. Działa tu Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, kilka parków przemysłowych i technologicznych. W mieście tym odbywają się często targi branżowe o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Na terenie Katowic znajduje się wiele zabytków i ciekawych budynków architektonicznych, takich jak hala widowiskowo-sportowa Spodek czy budynek NOSPR. Planujesz odwiedzić okoliczne miejscowości? A może wybierasz się w dalszą trasę? Niezależnie od celu Twojej podróży, wypożyczalnia samochodów osobowych 4T Rent a Car w Katowicach jest w stanie zaoferować Ci wynajem pojazdów różnych marek w atrakcyjnych cenach. 

Szybkie i sprawne wypożyczenie samochodu w Katowicach


Jesteśmy wypożyczalnią oferującą tani wynajem samochodów osobowych w Katowicach i innych miastach. Jesteśmy sprawdzoną i stabilną firmą działającą na rynku od 1998 roku. Wszystkie oferowane przez naszą wypożyczalnię pojazdy są w świetnym stanie technicznym i mają pełne ubezpieczenie. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT, oferujemy także płatność gotówką, przelewem lub kartą kredytową. Zależy nam na wygodnej i szybkiej transakcji, dlatego ograniczamy formalności do niezbędnego minimum. Głównym obszarem naszej działalności jest Śląsk. Samochód, na wynajem którego się zdecydujesz, zostanie podstawiony w wybrane przez Ciebie miejsce. Na naszą flotę składają się różne modele pojazdów, dlatego każdy klient znajdzie ten odpowiedni do swoich potrzeb. 

Wypożyczenie samochodu w Katowicach gwarancją wygodnej podróży 


Położenie Katowic umożliwia dogodne przemieszczanie się w różne rejony Polski. Miasto to znajduje się na skrzyżowaniu szeregu drogowych szlaków komunikacyjnych. Korzystając z oferty naszej wypożyczalni aut osobowych na terenie Katowic nie tylko z łatwością załatwisz wszystkie sprawy w okolicy, ale także łatwo dojedziesz do Wrocławia, Krakowa czy Berlina. Sąsiedztwo autostrady A1 pozwoli Ci również na szybki dojazd do Łodzi, Warszawy czy Wiednia. Potrzebujesz transportu z lub na lotnisko w Pyrzowicach? Wynajem samochodu to najwygodniejsze rozwiązanie. Katowice są bardzo dobrze skomunikowane z portem lotniczym. Dzięki wynajmowi samochodu w Katowicach jesteś w stanie tanio i szybko w dostać się na lotnisko. 

 

Oferowany przez nas wynajem aut osobowych kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla firm i różnych organizacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na drodze może dojść do niespodziewanych wypadków lub stłuczek. Dlatego przy współpracy z różnymi podmiotami jesteśmy w stanie umożliwić bezgotówkowy najem pojazdów dla osób poszkodowanych w wypadkach lub kolizjach drogowych. Szukasz niezawodnej i taniej wypożyczalni samochodów w Katowicach lub innych śląskich miastach? Skorzystaj z oferty 4T Rent a Car i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem jazdy. Zapraszamy do kontaktu!

 

Skontaktuj się z nami:
 
kontakt@4t-rentcar.pl
+48 663 750 000