Wypożycz samochód w 4t-rentcar.pl na terenie Rudy Śląskiej i okolic

Ruda Śląska to 140 tys. miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Została utworzona z połączenia miast Ruda i Nowy Bytom 1 stycznia 1959 roku. Graniczy z Zabrzem, Bytomiem, Świętochłowicami, Chorzowem, Katowicami, Mikołowem i Paniówkami w gminie Gierałtowice. Pierwsze wspomnienia o miejscowości Ruda (obecnie dzielnica Rudy Śląskiej) datuje się na pierwszą połowę XIII wieku. Tereny obecnej Rudy śląskiej od samego początku istnienia związane były z wydobyciem rud metali, przy okazji odkryto także węgiel kamienny. Od początku XIX wieku rozpoczęto wydobycie węgla na skalę przemysłową. Powstały kopalnie, huty, koksownie oraz cegielnie, co przyczyniło się do szybkiego rozwoju i zurbanizowania dzisiejszych terenów Rudy Śląskiej. 

Sprawne przejazdy wynajętym autem


Ruda Śląska posiada bogatą ofertę noclegową, można zatrzymać się w tym mieście planując pobyt na Śląsku. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane ze wszystkimi miastami aglomeracji. Korzystając z oferty naszej wypożyczalni samochodów działającej m.in. w Rudzie Śląskiej, łatwo możesz załatwić wszystkie sprawy w okolicy. Zaletą tej lokalizacji jest również łatwy dojazd do Wrocławia, Krakowa czy Berlina (autostrada A4), ale także sąsiedztwo autostrady A1, które pozwala na szybki dojazd do Łodzi, Warszawy, Wiednia czy na południe Brna. Ruda Śląska jest bardzo dobrze skomunikowana z Portem Lotniczym w Pyrzowicach, dzięki wypożyczeniu samochodu w 4t-rentcar.pl podróż samochodem zajmie ok. 40 minut (ok. 50 km od lotniska). Samochód wypożyczysz na lotnisku w Pyrzowicach, ale także w dowolnym miejscu na terenie miasta Ruda Śląska.

4T Rent a Car - sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Rudzie Śląskiej


Potrzebujesz samochodu w celu odbycia podróży biznesowej? A może wyjeżdżasz z rodziną na wakacje? W obu przypadkach opcja skorzystania z oferty naszej wypożyczalni samochodów jest dla Ciebie. Działamy w Rudzie Śląskiej i na terenie innych śląskich miast. To Ty decydujesz, w jakim miejscu chcesz odebrać i zostawić auto. Posiadamy bardzo nowoczesną flotę pojazdów objętych gwarancją i pełnym ubezpieczeniem. Oferujemy wynajem aut osobowych z różnych półek cenowych, dlatego jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie samochód odpowiedni dla siebie. Nasza wypożyczalnia samochodów przy współpracy z różnymi podmiotami świadczy także usługi bezgotówkowego najmu dla kierowców poszkodowanych w wyniku wypadków samochodowych lub kolizji drogowych. 

 

Skontaktuj się z nami:
 
kontakt@4t-rentcar.pl
+48 663 750 000